Hizmetlerimiz

Kasko Sigortası

Kasko çarpışmadan çalınmaya, selden doluya, anahtar çalınmasından yanlış yakıt dolumuna, yolda kalmadan yaralanmaya kadar birçok riske karşı sizi ve aracınızı güvence altına alır.

İş Yeri Yangın/Hırsızlık Sigortası

İş yeri Paket Sigortası siz iş yeri sahipleri düşünülerek mümkün olan tüm riskleri en ekonomik şekilde kapsayabilmek için hazırlanmış bir sigorta paketidir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Siz seyahatinizin tadını çıkarın, endişelerinizi de yanınızda taşımayın diye size özel bir ürün hazırladık. Seyahat Sigortası, yurtdışı seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık problemlerini teminat altına alır.

Trafik Sigortası

Trafik sigorta poliçesi T.C sınırları içerisinde yapılması zorunlu olan, kaza anında karşı aracın hasarını teminat altına alan poliçedir.
Yasa gereği trafik sigortası olmayan araçların trafiğe çıkışları yasaktır.

Zorunlu Yabancı Sağlık Sigortası

Türkiye’de yaşamak için ikamet izni almak isteyen tüm yabancı misafirlerimizin sağlığı, avantajlı ödeme koşullarıyla “Zorunlu Yabancı Sağlık Sigortası” ile teminat altında alınmıştır.

Konut Sigortası

Ev-Eşya Sigortası ile evinizi, huzurunuzu hatta sağlığınızı güvence altına alıyor, beklentilerinizden daha fazlasını bulacağınız bir konut sigortası ile “dört dörtlük koruma” sunuyoruz.